Aktualności

  20.03.2018   PROMOCJE URZĄDZEŃ MFP MONO:M2040DN, M3040DN ORAZ FS6525MFP. W CELU UZYSKANIA CEN ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO LUB ZAPYTAŃ DROGĄ E-MAIL....

                         

Produkty 

wróc do oferty »

Bizhub 165/215 - Czarno-biała kopiarko-drukarka Konica Minolta bizhub 165/215 są urządzeniami o wysokiej jakości druku czarno-białego, prędkość 16/21 stron/ 1 min.A4.
więcej »
 
Bizhub 223/228 - Czarno-biała kopiarko-drukarka Wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne o prędkości wydruku 22 str/min w czerni i bieli Wydajne możliwości skanowania w kolorze: do 70 stron A4 na minutę.
więcej »
 
Bizhub C300 - Kolorowa kopiarko-drukarka, która jest kompleksowym rozwiązaniem biurowym łączącym w sobie wyrafinowane funkcje drukarki, kopiarki, skanera sieciowego i faksu. Drukuje i kopiuje z prędkością 30 stron/min. w kolorze i w czerni, a jego możliwości skanowania do 65 stron/min. nie pozostawiają wiele do życzenia. Prosta obsługa, najwyższe standardy bezpieczeństwa danych.
więcej »
 
Bizhub C352 - Kolorowa kopiarko-drukarka. Kompleksowe rozwiązanie, które łącząc w sobie wyrafinowane funkcje drukarki, kopiarki, skanera sieciowego i faksu spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Jest doskonałą alternatywą do urządzeń monochromatycznych i oferują najwyższej jakości kolor w korzystnej cenie. Drukuje i kopiuje z prędkością 35 stron/min. w kolorze i w czerni, a jego możliwości skanowania do 65 stron/min. nie pozostawiają wiele do życzenia.
więcej »
 
Bizhub C353 - Nowoczesna kolorowa kopiarko-drukarka, która zmieni styl pracy biurowej wpływając na wzrost efektywności. Doskonała jakość wydruków barwnych i monochromatycznych z prędkością 35 stron/min., automatyczny dupleks i bogate wyposażenie w standardzie nie zostawiają wiele do życzenia.
więcej »
 

Bizhub 160/160f/161 - Czarno-biała kopiarko-drukarka. Dużym sukcesem firmy Konica Minolta było wprowadzenie nowej lini bizhub, która zastąpiła starsze urządzenia wielofunkcyjne. Bizhub 160 to kompaktowy, czarno-biały system, dostosowany do potrzeb niewielkich biur i działów w wiekszych firmach. Seria bizhub 160 jest bogato wyposażona oferując użytkownikom funkcje kopiarki, drukarki, skanera, a nawet faksu w przypadku bizhuba 160f

więcej »
 
Bizhub C450 - Kolorowa kopiarko-drukarka, która z imponującą szybkością 45 str./min w czerni i 35 str./min w kolorze, wieloma wyrafinowanymi funkcjami oraz standardowym kontrolerem PCL/PostScript stanowi doskonałe rozwiązanie dla środowisk biurowych oraz dla punktów usługowych zajmujących się poligrafią.
więcej »
 
Bizhub 250 - Czarno-biała kopiarko-drukarka. Nawet skomplikowane prace można wykonać łatwo dzięki intuicyjnym sterownikom i czytelnemu panelowi sterowania, a zastosowany w urządzeniu wydajny kontroler Emperon pozwoli drukować szybciej i wydajniej w PCL i Postscript co w połączeniu z zastosowanym w tym urządzeniu toneru polimeryzowanemu nowej generacji SIMITRI daje lepszą jakość wydruków.
więcej »
 
Bizhub 350 - Czarno-biała kopiarko-drukarka. Szeroki zakres obsługiwanych mediów do 210 g/m, automatyczny druk dwustronny i liczne funkcje specjalne w połączeniu z zaawansowanymi opcjami wykańczania które daje dedykowany finiszer  pozwolą tworzyć profesjonalnie wyglądające dokumenty na każdą okazję. Dostępne opcje wykańczania :sortowanie, grupowanie, zszywanie wielopozycyjne, dziurkowanie, tworzenie broszur   
więcej »
 
MagiColor 2480MF - Konica Minolta proponuje Państwu nowe urządzenie wielofunkcyjne zaprojektowane w standardzie AIO (All In One) optymalizujące wiele funkcji w jednej maszynie: kopiowanie skanowanie i drukowanie również w kolorze co zapewnia nam kompaktową wielofunkcyjność produktu. Trzy urządzenia w jednej maszynie to bardzo praktyczne rozwiązanie dla niewielkich biur i działów firm jak również spełnia nawet wysokie wymogi indywidualnego użytkownika.
więcej »
 

PagePro 1350E - Czarno-biała drukarka, która została zaprojektowana dla użytkowników instytucjonalnych, którzy współpracują z aplikacjami wymagającymi zgodności z PCL. PagePro 1350E to drukarka o nadal wiodącej w swojej klasie rozdzielczość wydruku 1200 x 1200 DPI pozwalająca na wydruk profesjonalnie wyglądających notatek służbowych, faktur i prezentacji, które niczym się nie różnią od tych drukowanych przy użyciu drukarek z wyższego segmentu.

więcej »
 
PagePro 1300W/1350W - Jest stylową czarno-białą drukarką  o wiodącej w swojej klasie rozdzielczość wydruku 1200 x 1200 DPI pozwalająca na wydruk profesjonalnie wyglądających notatek służbowych, pism, raportów i prezentacji, które niczym się nie różnią od tych drukowanych przy użyciu drukarek dla grup roboczych. Szybkość wydruku sięgająca 16 stron na minutę w połączeniu z szybkim wydrukiem pierwszej strony w ciągu zaledwie 13 sekund stanowi idealne rozwiązanie dla szybkiego i efektywnego drukowania.
więcej »
 
MagiColor 2400W - Jest kolorową drukarką laserową do zastosowań biurowych oraz dla wymagających użytkowników domowych. Nasze konkurencyjne ceny wzmacniają naszą pozycję w istniejącym segmencie kolorowych drukarek laserowych, dla tych którzy drukują mniej niż dziesięć stron na minutę w kolorze.
więcej »
 

MagiColor 2450 - Konica Minolta rozszerzając ofertę drukarek z serii 24xx.,prezentuje kolorową drukarkę laserową magicolor 2450 , która została zaprojektowana dla uzyskania większej wszechstronności wykorzystania i bezkompromisowej jakości. Magicolor 2450 oferuje emulację PCL6 oraz PostScript3, umożliwiające współpracę z popularnymi platformami systemowymi, WindowsR, MacR OS, LinuxR

więcej »
 
MagiColor 2500W - Jest kolorową drukarką laserową do zastosowań biurowych oraz dla wymagających użytkowników domowych.
więcej »
 
MagiColor 2530 DL - Kompaktowa kolorowa drukarka laserowa doskonale pasująca do każdego biurka. Dzięki karcie sieciowej każdy z użytkowników może korzystać z prędkości i jakości jaką oferuje magicolor 2530DL. Drukarka 2530DL jest doskonałym rozwiązaniem do pracy w małych biurach i dla wymagających użytkowników domowych. Magicolor 2530DL umożliwia profesjonalne drukowanie dokumentów, wykresów, prezentacji wprost na biurko użytkownika.
więcej »
 

Magicolor 2550 - Konica Minolta prezentuje drukarkę kolorową Magicolor 2550, która została zaprojektowana dla uzyskania większej wszechstronności wykorzystania i bezkompromisowej jakości. Magicolor 2550 oferuje emulację PCL6 oraz PostScript3, umożliwiające współpracę z popularnymi platformami systemowymi, WindowsR, MacR OS, LinuxR

więcej »
 
Magicolor 5440 DL - Drukarka kolorowa. Rewolucyjna technologia zastosowana w drukarce, zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów ,półtonów, odcieni szarości, magicolor 5440 oferuje precyzję druku, w połączeniu z wysoką prędkością druku:25 wydruków/min mono i w kolorze. Drukowanie broszur materiałów reklamowych na papierach o gramaturze do210g/m2. Pierwszy wydruk już po 14 sekundach.
więcej »
 

Magicolor 5450 - Drukarka kolorowa. Drukowanie z prędkością 25 str./min. mono i w kolorze, wydruk pierwszej strony poniżej 14 sekund, PostScript 3, kontroler Emperon oraz bardzo wydajny procesor G4 667MHz, umożliwiają zastosowanie drukarki mc 5450 tam gdzie wydajność i czas liczą się najbardziej.

więcej »
 
do góry | strona główna | o firmie | oferta | serwis | kontakt | Artneo | zaloguj